Závazná přihláška na kurz plavání
                       

Vážení rodiče,

podařilo se nám pro naše děti zajistit plavecký kurz v plaveckém bazénu na Zeleném pruhu. Bude se konat každý pátek od 22.2. do 21.6., celkem 17 lekcí. Výuku plavání budou zajišťovat  instruktoři, specialisté na předškolní děti, proto věřím, že plavat se naučí všechny děti, které se kurzu zúčastní.

Cena je stanovena na 99,- Kč za lekci a dítě. Předběžně přihlášených je 40 dětí. Děti budou doprovázet paní učitelky. Dopravu jsme proto zajistily autobusem s kapacitou 50-ti osob, abychom s dětmi v chřipkovém období nejezdili MHD a stihli se pokaždé včas vrátit na oběd. Doprava stojí 182,- Kč za dítě a lekci (je to cena nejlevnějšího dopravce, kterého jsme našly - přistavení, odvoz, čekání a návrat činí  7 260 Kč s DPH na jednu lekci – pokud byste měli možnost sehnat stejnou službu levněji, prosíme urychleně o nabídku).  Celková cena jedné lekce je tak 281,- Kč a celkem za 17 lekcí 4 777,- Kč.

Naučit se plavat a získat pozitivní vztah k vodnímu živlu již v předškolním věku, je pro zdravý vývoj dětí klíčové. Víme to, a proto naučit děti plavat a mít vodu rád, je jedním z cílů, které jsme si daly, i když standardní předškolní vzdělávání nás v této oblasti zatím nijak nepodporuje.

Prosíme rodiče dětí, kteří se na plavecký kurz přihlásili, aby do pondělí  11.2.2019 závazně potvrdili, že se jejich děti plaveckého kurzu zúčastní.

 

Bc. Hana Hánělová, MBA, ředitelka

V Praze dne 7.2.2019

 

Aktuality

Od 22. 2. začínáme jezdit na plavání. Odjezd : 7,15 hod. S sebou ....

Číst

Dne 18.2.2019 navštíví Zelená třída z MŠ Eliška České muzeum hudby. Společně se zúčastníme hudebně-dramatické dílny "Šaman". Sraz v

Číst

Termín posunut na 25.2. v 9,30 hod. (Z pohádky do pohádky - pásmo písniček s obrázky)
na rok 2019 s vyrovnanými výnosy a náklady, oboje ve výši 5 151 000,-- Kč naleznete v Dokumentech

Číst

Vedení MŠ Eliška a její zaměstnanci děkují všem svým rodičům, že se řídí pokyny jak Hygienické stanice HMP, tak i MŠ ....

Číst

Termín konání - neděle 12.5.2019 - pátek 17.5.2019. Místo konání – Friesovy boudy – Strážné ....

Číst

Vážení rodiče, v zóně "Pro rodiče" najdete fotografie z akcí MŠ. Prosíme, zaregistrujte se...

Číst