Přednáška - péče o chrup

V pondělí 4.2. 2019  v MŠ Matjuchinova a v pátek 8.2.2019 v MŠ Ottova vždy dopoledne proběhne interaktivní přednáška o správné péči o chrup.

V tomto programu se děti zábavnou formou dozví základní poznatky o ústní hygieně, zubním kazu a správné technice čištění zubů.

Tento osvětový program pro děti uspořádají studentky z 1. lékařské fakulty UK Praha.

z Modré a Zelené třídy najdete v zóně Pro rodiče
z Elišky a Matjuchinky najdete v zóně Pro rodíče
se bude konat ve středu 24.4. 2019 v 16,30 hod. v MŠ Eliška. Na schůzce se bude vybírat doplatek 2 000,- Kč Těšíme se na Vás,

Podívejte se, jak bude zajištěn provoz MŠ o letních prázdninách.

MŠ Matjuchinova - pondělí 8.4. od 8,30 hod +++ MŠ Eliška - úterý 9.4. od 8,30 hod +++ MŠ Ottova - čtvrtek 11.4. od 8,30 hod ...

z Masopustu a vynášení murény najdete v zóně Pro rodiče
V pondělí 29.04.2019 mohou děti již ráno přijít v převlecích za čarodějnice a čaroděje. Po dop. svačině se bude soutěžit a tančit.