Slavnostní předání Dvorečku
                       

Fotky z předání

Vážení rodiče,

velice vám děkujeme za vaši účast na slavnostním předání dvorečku v MŠ Eliškce, které proběhlo dnes od 16. hod za přítomnosti zástupců investora, paní Zuzany Wildové a paní Evy Šinknerové, z odboru majetku, investic a rozvoje MČ Praha - Zbraslav.

Dále patří velké poděkování paní Štěpánce Paškové, která projekt revitalizace dvorečku do participativního rozpočtu MČ zařadila .

Velké poděkování náleží i paním učitelkám a dětem, které po celou dobu podzimu sledovaly, jak se projekt z "obrázku" přetváří ve skutečnost.

Nakonec bych chtěla poděkovat trumpetistům paní Petráškové a panu Tesařovi za hudební doprovod a samozřejmě pěveckému sboru složenému z přítomných rodičů.

Všem vám přeji krásný adventní čas.

Hanka Hánělová

Aktuality

z Modré a Zelené třídy najdete v zóně Pro rodiče
z Elišky a Matjuchinky najdete v zóně Pro rodíče
se bude konat ve středu 24.4. 2019 v 16,30 hod. v MŠ Eliška. Na schůzce se bude vybírat doplatek 2 000,- Kč Těšíme se na Vás,

Číst

Podívejte se, jak bude zajištěn provoz MŠ o letních prázdninách.

Číst

MŠ Matjuchinova - pondělí 8.4. od 8,30 hod +++ MŠ Eliška - úterý 9.4. od 8,30 hod +++ MŠ Ottova - čtvrtek 11.4. od 8,30 hod ...

Číst

z Masopustu a vynášení murény najdete v zóně Pro rodiče
V pondělí 29.04.2019 mohou děti již ráno přijít v převlecích za čarodějnice a čaroděje. Po dop. svačině se bude soutěžit a tančit.