Základní informace spolku rodičů

Předseda: Ing. Jana Petrášková, dipl. um.

Místopředseda: Mgr. Barbora Kudrnová

Pokladní: Lenka Doležalová

Zástupci pro jednotlivé školky:

• Eliška - Ing. Iveta Černá, PhD. , Kristýna Mrázová
  • Matjuchinova - Mgr. Barbora Kudrnová
  • Ottova - Ing. Monika Hašek Vystoupilová

Bankovní spojení spolku: 2801868554/2010

Stanovy - Spolek rodičů při 1. MŠ Matjuchinova

Všem členům Spolku rodičů při MŠ Matjuchinova je možno kdykoli nahlédnout do účetnictví spolku. V případě zájmu je třeba si domluvit předem schůzku s paní účetní Lenkou Doležalovou.

Vážení rodiče, v pondělí 27.9.2021 budou všechny budovy (Ottova, Eliška, Matjuchinova) uzavřeny z provozně technických důvodů. Děkuj

na hřiště na Točnou najdete v menu v zóně "Pro rodiče".
najdete v menu v zóně "Pro rodiče".
Prosíme, seznamte se s informacemi k provozu škol a školských zařízení ve školním roce 2021/2022 vzhledem ke Covid-19

Poslední fotky z loučení s předškoláky v jednotlivých školkách/budovách naší/Vaší MŠ najdete v zóně "Pro rodiče".
Fotky z loučení s předškoláky - pasování na školáky - zahradní slavnosti na dvorečku, najdete v zóně "Pro rodiče"
Fotky ze slavnostního zakončení projektu "Se sokolem do života" naleznete v zóně "Pro rodiče"