Podzimní slavnosti

Vážení a milí rodiče.
Naši celoroční spolupráci se ZŠ zahájíme tento pátek 12.10.2018, kdy děti ze ZŠ přijdou v dopoledních hodinách k nám do MŠ Matjuchinova a vyrobíme si lucerničky.
Následně bychom rádi uspořádali krátké setkání a průvod Zbraslaví s rozsvícenými lucerničkami, kam Vás srdečně zveme. Sraz bude dne 31.10.2018 v 18:00 na zahradě MŠ Matjuchinova, kam si děti přijdou pro světýlko. (Podle velikosti lucerniček vašich dětí zvolte prosím vhodnou velikost svíčky.)
Náš lucerničkový průvod půjde směrem na Havlín.
Děkujeme Vám za spolupráci a těšíme se na setkání s Vámi

Vaše paní učitelky.

z 5. dne, hledání pokladu, kreslení skřítků, písnička v herničce, najdete v zóně "Pro rodiče"
Dnešní poslední den na Friesovkách byl plný dobrodružství. Děti plnily úkoly, které pro ně připravili zdejší skřitkové😀. Nakonec hl