UA Prijati 2022

MATEŘSKÁ ŠKOLA MATJUCHINOVA

MŠ Matjuchinova 698, MŠ Ottova 919 ,MŠ U Lékárny 592. Praha - Zbraslav

INFORMACE / ІНФОРМАЦІЯ

Seznam přijatých dětí ve zvláštním zápisu UKR 2022-23 / Список дітей, які приймаються на спеціальний запис UKR 2022-23.

Registrační číslo přiřazené mateřskou školou/реєстраційний номер, присвоєний дитячим садком:

Pokud jste byli přijati do jiné mateřské školy a budete ji navštěvovat, prosíme, informujte nás o tom emailem na / Якщо вас прийняли в інший дитячий садок і ви збираєтесь його відвідувати, будь ласка, повідомте нас електронною поштою за адресою    reditelna@mszbraslav.cz

Děkujeme / Дякую

Rozdělení přijatých dětí do jednotlivých budov zveřejníme na webových stránkách mszbraslav.cz a informačních tabulích MŠ nejpozději do 22.8.2022. / Розподіл прийнятих дітей по окремих корпусах ми опублікуємо на сайті mszbraslav.cz та інформаційних стендах дитячих садків не пізніше 22.8.2022.

Bc. Hana Hánělová, MBA ,

ředitelka školy / директор

Vážení rodiče a malí kamarádi, velice děkujeme za účast v soutěži ,,PODZIMNÍ VĚNEČEK“. Vaše věnečky jsou velmi pěkné a tudí

najdete v zóně "Pro rodiče". Pokud ještě nejste, zaregistrujte se.

Třídní schůzka a současně členská schůze Spolku rodičů začíná v 17h.

Vážení rodiče, Vážení zaměstnanci MŠ Ottova, Chtěla bych vás touto cestou informovat o aktuální situaci investiční akce ...