Ovoce kreslenými postavičkami — Stock fotografie

8.2. – 12.2.2021

Přesnídávka:           Chléb s hermelínovou pomazánkou,ovoce                         (  alergeny: 1a,7 )

Oběd:                     Hovězí s nudlemi                                                           (  alergeny: 1a, 9,12  )

Rizoto s kuřecím masem,zeleninou a sýrem                (  alergeny: 1,3,7 )

Svačina:                 Chléb s máslem rajské                                                  ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:           Chléb s rybí pomazánkou,ovoce                                        ( alergeny: 1a,4,7)

Oběd:                     Zeleninová                                                                          (  alergeny: 1a, 9,12  )

Přírodní vepřový plátek s bramborovou kaší                        (  alergeny: 1a, 12  )

Svačina:                 Chlébík se sýrem                                                               ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:          Chléb se sýrem,paprika                                                        (alergeny: 1a, 7 )

Oběd:                     Hrachová s houskou                                                              (alergeny:1,3,9 )

Kuřecí plátek smetanové  brambory                           (alergeny:  1,3,7 )

Svačina:                 Žemle se sýrem,ovoce                                                          ( alergeny: 1a,  7)

Přesnídávka:          Celozrnný rohlík s máslem                                                   ( alergeny:  1a,7 )

Oběd:                     Rajská s rýží                                                                        ( alergeny:1a,3,7 )

Cizrna s krůtím masem a zeleninou                                      ( alergeny: 1a,3,7,12 )

Svačina:                 Chléb s křenovou pomazánkou zelenina                                       ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:          Chléb s kapiovou pomazánkou                                             ( alergeny: 1a,3,, 7 )

Oběd:                     Kuřecí vývar se zeleninou                                                  ( alergeny:  1a,7, )

Masový guláš,chléb                                                            ( alergeny,1,3,7 )

Svačina:                 Žemle s máslem                                                                 ( alergeny: 1a, 7 )