Kreslený 0054 — Stock fotografie

1.2. -5.2.2021

Přesnídávka:           Chléb s grónskou pomazánkou,ovoce                                      (  alergeny: 1a,7 )

Oběd:                     Boršč                                                                  (  alergeny: 1a, 9,12  )

Nudle s mákem                                                              (  alergeny: 1,3,7 )

Svačina:                 Chléb s máslem rajské                                                  ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:           Chléb s Lučinou,ovoce                                                        ( alergeny: 1a,4,7)

Oběd:                     Fazolová                                                                             (  alergeny: 1a, 12  )

Španělský ptáček s rýží                                                     (alergeny:     1a,7,)

Svačina:                 Chlébík s kapiovou pomazánkou                                         ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:          Chléb s česnekovou, pomazankou,paprika                                   (alergeny: 1a, 7 )

Oběd:                     Česnečka s pohankovými noky                                               (alergeny:1,3,9 )

Obalovaná treska s bramborovou kaší                                  (alergeny:  1,3,7 )

Svačina:                 Žemle se sýrovou pomazánkou ,ovoce                                                       ( alergeny: 1a,  7)

Přesnídávka:          Celozrnný rohlík s máslem                                                   ( alergeny:  1a,7 )

Oběd:                     Selská                                                                                  ( alergeny:1a,3,7 )

Boloňské špagety                                                                 ( alergeny: 1a,3,7,12 )

Svačina:                 Chléb s máslem a platkovým sýrem,zelnina                   ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:          Večka s máslem ,rajské                                                     ( alergeny: 1a,4,3,, 7 )

Oběd:                     Rybí krémová polévka                                                        ( alergeny:  1a,7, )

Vepřová roláda šťouchaný brambor                                   ( alergeny,1,3,7 )

Svačina:                 Chléb s pomazánkou z cizrny                                             ( alergeny: 1a, 7 )