Kreslené vtipné včela — Stock fotografie

25.1. – 29.1.2021

Přesnídávka:           Žemle s pomazánkou ,ovoce                                           (  alergeny: 1a,7 )

Oběd:                     Jáhlová                                                                          (  alergeny: 1a, 9,12  )

Těstoviny se špenátem a kuřecím masem                            ( alergeny: 1,3,7 )

Svačina:                 Chléb s taveným sýrem                                                  ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:           Chléb s pŕkovouí pomazánkou,ovoce                                   ( alergeny: 1a,4,7)

Oběd:                     Selská                                                                                (  alergeny: 1a, 12  )

Maso tří barev se zeleninou , rýže                                        (alergeny:     1a,7,)

Svačina:                 Chlébk s kapiovou pomazánkou                                           ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:          Rohlík s tvarohovou pomazánkou,zelenina                                (alergeny: 1a, 7 )

Oběd:                     Kuřecí vývar                                                                          (alergeny:1,3,9 )

Kuřecí řízek bramborová kaše,okurka                                   (alergeny:  1,3,7 )

Svačina:                 Chléb s šunkovou  pomazánkou                                               ( alergeny: 1a,  7)

Přesnídávka:           Vánočka,ovoce                                                                     ( alergeny:  1a,7 )

Oběd:                     Vločková                                                                              ( alergeny:1a,3,7 )

Vepřové maso na paprice, těstovina                                     ( alergeny: 1a,3,7,12 )

Svačina:                 Chléb s máslem  s platkovým sýrem,zelnina                   ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:          Rohlík s máslem ,ovoce                                                                ( alergeny: 1a,3,, 7 )

Oběd:                     Bramboračka s houbami                                                     ( alergeny:  1a,7, )

Květákový mozeček,  brambor,salát                                  ( alergeny,7 )

Svačina:                 Chléb s tvarohovou pomazánkou s pažitkou                           ( alergeny: 1a, 7 )