Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červ ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

18.1. -22.1.2021

Přesnídávka:           Houska s pomazankovým máslem.jablko                         (  alergeny: 1a,7 )

Oběd:                     Květákový krém                                                           (  alergeny: 1a, 9,12  )

Zeleninové rizoto se sýrem ,ster,kurka                         (  alergeny:  9 )

Svačina:                 Chléb s Lučinou,zelenina                                               ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:           Chléb s tuňákovou pomazánkou, jablko                               ( alergeny: 1a,4,7)

Oběd:                     Kmínová s noky                                                                  (  alergeny: 1a, 12  )

Vepřové v kedlubnách,brambor                                           (alergeny:     1a,7,)

Svačina:                 Rohlík se sýrem,zelenina                                                     ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:          Houska s platkovým sýrem,paprika                                      (alergeny: 1a, 7 )

Oběd:                     Zeleninová polévka                                                                 (alergeny:1,3,9 )

Boloňské špagety se sýrem                                                    (alergeny:  1,3,7 )

Svačina:                 Chléb s křenovou pomazánkou,ovoce                                      ( alergeny: 1a,  7)

Přesnídávka:          Lámánkový chléb s hermelínovou  pomazánkou,zelenina         ( alergeny:  1a,7 )

Oběd:                     Hrstková                                                                              ( alergeny:1a,3,7 )

Dušené vepřové maso v mrkvi,brambor                                 ( alergeny: 1a,3,7,10,12 )

Svačina:                 Rohlík s bylinkovou pomazánkou,ovoce                                       ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:          kaiserka se sýrovou pomazankou,ovoce                              ( alergeny: 1a,3,, 7 )

Oběd:                     Kapustová                                                                          ( alergeny:  1a,7, )

Hovězí guláš s knedlíkem                                                         ( alergeny,1,7 )

Svačina:                 Chléb s rybí  pomazánkou ,zelenina                                    ( alergeny: 1a, 7 )