Jablka s komicky pomalované tváře na bílém pozadí — Stock fotografie

11.1 -.15.1.2021

Přesnídávka:           Chléb s Lučinou,ovoce                                                    (  alergeny: 1a,7 )

Oběd:                     Zeleninová  s vejcem                                                    (  alergeny: 1a, 9,12  )

Rybí file na másle , bramborová kaše                            (  alergeny: 1,4,7 )

Svačina:                 Rohlík s rajskou  pomazánkou                                       ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:           Houska s krabí pomazánkou,ovoce                                     ( alergeny: 1a,4,7)

Oběd:                     Cibulová                                                                             (  alergeny: 1a, 12  )

Vepřová na žampiónech s rýží                                               (alergeny:     1a,7,)

Svačina:                 Chlébk se pomazánkou z jarní cibulky                                        ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:          Chléb s česnekovou, pomazankou,paprika                                   (alergeny: 1a, 7 )

Oběd:                     Žampiónový krém                                                                 (alergeny:1,3,9 )

Kuřecí se zeleninou,brambor,rajské                                     (alergeny:  ,7 )

Svačina:                 Chléb s mrkvovou pomazánkou,                                             ( alergeny: 1a,  7)

Přesnídávka:           Vánočka,ovoce                                                                     ( alergeny:  1a,7 )

Oběd:                     Rýžová                                                                                 ( alergeny:1a,3,7 )

Hovězí s rajskou omáčkou, těstovina                                   ( alergeny: 1a,3,7,12 )

Svačina:                 Chléb s máslem a platkovým sýrem,zelnina                     ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:          Večka s máslem ,rajské                                                     ( alergeny: 1a,3,, 7 )

Oběd:                     Pórková                                                                              ( alergeny:  1a,7, )

Kuskus s kuřecím masem,salát                                           ( alergeny,7 )

Svačina:                 Chléb s pomazánkou s červené řepy                                    ( alergeny: 1a, 7 )