Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů
4.1.-8.1.2021

Přesnídávka:           Chléb s máslem ovoce                                                             (  alergeny: 1a,7 )

Oběd:                     Bramborová krém                                                                     (  alergeny: 1a, 9  )

Zapečené těstoviny,červená řepa                                     (  alergeny:  1,,9 )

Svačina:                 Veka se sýrovou pomazánkou                                          ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:           Chléb s tuňákovou pomazánkou, jablko                               ( alergeny: 1a,4,7)

Oběd:                     Krupicová s vejci                                                                         ( alergeny: 1a, 9 )

Čočka na kyselo ,dušená šunka,steri.okurka                     (alergeny:     1a,,7,)

Svačina:                 Chléb se zeleninovou  pomazánkou,mrkev                              ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:          Houska s platkovým sýrem,paprika                                      (alergeny: 1a, 7 )

Oběd:                     Hovězí s těstovinou                                                             (alergeny:1,3,9 )

Pečené kuře, brambor, salát                                                       (alergeny:  7, )

Svačina:                 Chléb s křenovou pomazánkou,ovoce                                      ( alergeny: 1a,  7)

Přesnídávka:          Lámánkový chléb s mrkvovou pomazánkou,zelenina                   ( alergeny:  1a,7 )

Oběd:                     Brokolicová                                                                          ( alergeny:1a,3,7 )

Bulgur s masem a zeleninou,strouhaný sýr                                ( alergeny: 1a,7,10,12 )

Svačina:                 Rohlík s jemnou kedlubnovou pomazánkou,ovoce            ( alergeny: 1a,7 )

Přesnídávka:          Loupák,ovoce                                                                      ( alergeny: 1a,3,, 7 )

Oběd:                     Pohanková                                                                          ( alergeny:  1a,7, )

Moravský vrabec,zelí ,bramborový knedlík                             ( alergeny: 1a,3,7 )

Svačina:                 Chléb s pomazánkou s cizrny,zelenina                               ( alergeny: 1a, 7 )