3.12.2019
Poděkování
Děkujeme Všem, kteří nám v sobotu 23.11.2019 pomohli při úklidu zahrady MŠ Matjuchinova.
Zaměstnanci MŠ Matjuchinova

17.10.2019
Poděkování

Na začátku školního roku Mateřská škola obržela věcný dar v podobě sportovního náčiní ( balanční podložky, fotbalové míče, mobilní branky) od zbraslavského spolku Zbraslav v pohybu z.s., který zprostředkoval předání daru od zbraslavské firmy Kámen Zbraslav, a.s.

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Bc. Hana Hánělová, MBA,  ředitelka MŠ

ze školky najdete v zóně "Pro rodiče".
25.2. v MŠ Eliška a 26.2. v MŠ Ottova a MŠ Matjuchinova. Prosíme rodiče, aby dětem dali masky zvířátek, řemesel či jiných kostýmů.
Vážení rodiče, z důvodu onemocnění zaměstnanců MŠ bude prázdninový provoz budovy MATJUCHINOVA v době 17.2. – 21.2. 2020 přesunut ..

Fotky z akce najdete v zóně "Pro rodiče".
Zapomenutý Masopust - Fotky z výletu najdete v zóně "Pro rodiče".
tříd Zelená a Žlutá dobře dopadla. Prsty jsme přepočítaly a souhlasí. Fotky v zóně "Pro rodiče".
Všichni se šťastně vrátili. Foto v zóně "Pro rodiče".