28.5.2024
Poděkování
Rodičům našich dětí děkujeme za pomoc při veřejné sbírce zdravotně postiženým dětem.

Poděkování
Rodičům našich dětí děkujeme za pomoc při veřejné sbírce č. S_MHMP/147662012015 Fondu Sidus, z.ú., které si nesmírně vážíme.

30.9.2020
Poděkování
Chtěli bychom poděkovat Sportu Zbraslav, z.s., zastoupeným panem Michalem Pfoffem a Pavlem Topinkou za peněžitý dar, který sloužil k nákupu sportovního vybavení (gymnastické obruče, florbalové hole a míčky) do našich mateřských školek.

3.12.2019
Poděkování
Děkujeme Všem, kteří nám v sobotu 23.11.2019 pomohli při úklidu zahrady MŠ Matjuchinova.
Zaměstnanci MŠ Matjuchinova

Poděkování

Na začátku školního roku Mateřská škola obržela věcný dar v podobě sportovního náčiní ( balanční podložky, fotbalové míče, mobilní branky) od zbraslavského spolku Zbraslav v pohybu z.s., který zprostředkoval předání daru od zbraslavské firmy Kámen Zbraslav, a.s.

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Bc. Hana Hánělová, MBA,  ředitelka MŠ

v Ottovce a Elišce najdete v zóně "Pro rodiče".
Vážení rodiče, výši úplaty stanovené MČ Praha-Zbraslav za vzdělávání v MŠ pro rok 2024/2025 naleznete v záložce Provoz/Dokumenty.

za finanční pomoc zdravotně postiženým dětem v procesu léčby a rehabilitace a ke zlepšení kvality jejich běžného života.

Informujeme o uzavírkách naší MŠ. Tato informace bude také trvale k dispozici v MENU -> Provoz